WebSnadno
Doporučujeme
Založit web nebo e-shop
Tvorba webových stránek na
WebSnadno.cz
|
Nahlásit protiprávní obsah!
|
Mapa stránek
aktualizováno: 18.12.2015 17:46:15
FK Baník Most 1909 - A žáci U15 - ročník 2000
Mapa stránek
Úvod
Aktuálně
Trenéři
Hráči
Trénink FAJM ZIMA 2014/2015
Měsíční plán
Mistrovské utkání U15
Turnaje U14
Turnaje U13
Turnaje U12
Turnaje U11
Turnaje U10
Turnaje U9
Členské příspěvky
Rozpis tréninků
Přípravné zápasy
Návštěvní kniha
Úvod
kontakt
FK Banik Most
halová sezóna 2014/2015
Aktuálně
Trenéři
Hráči
Soupiska
Tomáš Tykal
Petr Gabko
Daniel Kováč
David Náhlovský
Patrik Šlégr
Petr Stíni
Ondřej Soukup
Nejedlý Jan
Ondřej Kopecký
Marek Šíma
Tomáš Hnízdil
Petr Pinkr
Richard Havlín
sezona 2011/2012
Trénink FAJM ZIMA 2014/2015
Měsíční plán
Mistrovské utkání U15
ČLMŽ U12
ČLMŽ U13
ČLŽ U14
Turnaje U14
O pohár primátora města HK
Bw Partners Cup 1. 8/13
Memoriál T. Kameníka
Halový turnaj Partners Cup
Turnaje U13
North Cup 3. 7/12
Bw Partners Cup 2. 8/12
Palcát Cup 2. 8/12
Teekanne Cup 4. 11/12
HMČR Kv. 1. 11/12
Halové mistrovství ČR 3./12/12
Veolia Cup 6. 12/12
Bw Partners Cup 8. 1/13
Motorlet Praha 1. 1/13
VizTec Cup 9. 1/13
ADAVE CUP 1. 5/13
1. FC Přerov 1. 6/13
Turnaje U12
ČEZ CUP H.K. 2. 7/11
Modřice 6. 8/11
DANONE CUP 2. 10/11
Benátky n/J 1. 11/11
TEEKANNE CUP 9. 11/11
Turnaj ÚKFS 1. 11/11
Dukla Praha 4. 12/11
Hradec Králové 3. 12/11
VízTec Cup 2012 8. 1/12
OFS Kutná Hora 1. 1/12
FAJM 1. a 2. 1/12
BW Partners Cup 5. 2/12
Scarlett Cup 1. 2/12
VEOLIA CUP 3. 2/12
Turnaj ÚKFS 2. 3/12
ASSA ABLOY 3. 5/12
O pohár starosty Benátek n/J 5. 6/12
ALL POWER CUP 6. 6/12
Turnaje U11
UMBRO CUP 2. 8/10
OPOČNO CUP 2. 8/10
FAJKI CUP 1. 9/10
MMŠ AC Sparta Praha 3. 10/10
Teekanne Cup 7. 11/10
Forward One 2. 11/10
Junior Cup 2. 11/10
Turnaj FAJM 2. a 3. 12/10
DC CUP P. Voříška 1. 12/10
FC Viktoria Plzeň 6. 1/11
VEOLIA CUP 2. 1/11
Turnaj FAJM 5. 1/11
SIMWARE CUP 3. 2/11
Turnaj FAJM 2. 2/11
Turnaj FK Litvínov 1. 2/11
Internationaler Hallenpokal (D) 3. 2/11
ESPRIT CUP 3. 2/11
FK ČL Neštěmice 1. 3/11
ČNFŠ 2. 4/11
Cordial Cup - kvalif. 2. 4/11
FK Admira Pha 4. 4/11
O pohár starosty Lomnice n/P 1. 6/11
UMBRO Junior Cup 7. 6/11
Den Plný fotbalu 1. 6/11
Turnaje U10
VIKTORIA CUP 4. 8/09
FAJM 2. místo 11/09
Ústí n/L 99´ 7. 11/09
SK Rakovník 2. 11/09
Motorlet Praha 1. 12/09
Fš Litvínov 1. 12/09
TJ Neratovice 1. 12/09
FAJM 1. místo 1/10
Louny 99´ 3. 1/10
Plzeň 99´4. 1/10
FUJIKOKI Cup 1. 1/10
Junior Teplice 99´10. 1/10
FAŠV 99´ 6. 1/10
FAJM 5. 1/10
Hv. Trnovany 99´1. 2/10
Esprit Cup 10. 2/10
Liapor Cup 99´ 2. 2/10
ZVVZ Milevsko 4. 2/10
RAVEL CUP 4. 2/10
Kablo Cup 99´ 2. 3/10
ABC Braník 99´ 2. 3/10
Turnaj FAJM 5. 3/10
Wieland Cup 99´ 2. 3/10
Meteor VIII 4. 4/10
FK Admira Praha 3. 5/10
Reiger Boys Cup 17. - 32. 5/10
ČNFŠ 7. 5/10
Benátky n/Jizerou 5. 6/10
Pardubice 1. 6/10
Tempo Praha 2. 6/10
Turnaje U9
Fš Most 2. 3/09
FC Viktoria Plzeň 1. 1/09
Junior Teplice 1. 2/09
FK Mladá Boleslav 2. 2/09
Alex Cup Třeboň 4. 2/09
Esprit Cup 9. 2/09
Bohemians 1905 1. 5/09
Benátky n/Jizerou 4. 6/09
Krajské finále MP 1. 6/09
KAPPA CUP 1. 6/09
JAKO CUP 1. 6/09
Členské příspěvky
Rozpis tréninků
Přípravné zápasy
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz